Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

 

Váš pes - Mladá Boleslav

Prezentace některých námi vycvičených psů - videoukázky a krátký popis. 

 

DOBRMAN - Zeus

Zeus se k nám dostal ve velmi špatném psychickém stavu a to ve věku 7 měsíců. Problém nastal již při přívozu majitelů Zeuse k nám, pes nebyl schopen vystoupit ani z auta, jeho vysoká bázlivost byla očividná. Nakonec byl majiteli z auta vynesen a po boji doveden až k nám. Zeus se velmi často pomočoval, choval se velice bázlivě vůči všemu. Výsledek naší osmitýdenní práce vidíte na videu. Pes měl v poslední fázi perfektní poslušnost, jeho reakce byli velmi rychlé a pro výcvik byl pln nadšení i života. Zeus byl krom výborného žáka taky perfektní společník na kterého nikdy nezapomeneme.

 

 

 

LABRADORSKÝ RETRÍVR - Nelly

Nelly se k nám dostala co by vskutku velmi neovladatelná fenka bez jakýchkoli základů poslušnosti, nebyla schopná se soustředit ani vydržet na jednom místě, fenka byla zvyklá s majiteli cloumat při procházkách tam, kam se jí zrovna zachtělo, přivolání poměrně nadliský výkon a to především za přítomnosti psů a lidí. Fenka se neprojevovala agresivně vůči nikomu a ničemu, pouze v průběhu prvních 14 dnů se fenka zkusila zhruba 2x výhradně ohradit proti výcvikáři, jelikož si nechtěla na nový režim zvyknout, jednodušše řečeno, její dosavadní volný režim jí zcela vyhovoval :) Nelly byla ve výcviku 9 týdnů a krom ukázky tohoto videa fenka ovládala párádní odložení na dálku do lehu. Video je natáčeno zhruba po 8 týdnech výcviku, tedy týden před jeho ukončením.

 

 

BERNSKÝ SALAŠNICKÝ PES - Gaston

S Gastonem pravidelně přijížděla jeho majitelka, spolu se učili základnímu i pokročilému výcviku poslušnosti. Gaston je velice šikovný a při správném vedení výcviku ho výcvik velmi baví, s Gastíkem lze pracovat jak na bázi pamlsků tak i přes hračky. Video zaznamenává jeden z výcviků, mnoho věcí je ještě nutno dopilovat a neustále postupujeme pomalu dál :)

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář