Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

MÍNA

mina.jpg

plemeno: kříženec 

ve výcviku od: září 2010 

v útulku: od 1.8.2010 

věk: do 5 let

 

 

O Míně:

Mína byla odebrána majiteli pro týrání, spolu dalšími 2 fenkami. Mína je při prvník kontaktu lehce nejistá, když si na člověka zvykne, vítá a nemá s dalším kontaktem problém. Ke psům je nekonfliktní, ale je to dáma a na blížší dovádění s cizími psy se zatím moc netváří,  byla zvyklá žít v početné smečce. Ráda se mazlí. Když si zvykne na nového pána, bude výtečným společníkem. Je vděčná za každou procházku, dobré slovo a pohlazení.  Mína v útulku čeká na příležitost k tomu, aby jí nový majitel ukázal, jak vypadá život po boku člověka. Čím déle Mínu poznáváme, tím více k nám má blíže a věnovat se jí, je radost. 

VÝCVIK:

S Mínou  se věnujeme základní ovaladatelnosti, je snaživá, učenlivá a při klidném a mírném zacházení nebude mít s poslušností prodbém. Cvičíme přivolání, ovladatelnost na vodítku, polohy u nohy a odložení.

 

 

Pár slov o výcviku ...

První setkání s Mínou bylo z její strany rozpačité. Nevěnovali jsme se příliš výcviku, spíše to bylo setkání o hře a mazlení, aby k nám Mína získala důvěru. Dnes už nás vítá a je vděčná za pozornost, kterou jí rádi věnujeme. Přesto, že je fenka opatrnější a pomalejší v tempu, osvojuje si cviky dobře. Nesnese tvrdé zacházení, ani křik, při nevhodném chování stačí lehké "NE" a Mína ihned reaguje. Má moc hezkou a klidnou chůzi u nohy a zůstaň.

mina-chuze.jpg

 

 

 


 


 


 


 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář