Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

 

INDIVIDUÁLNÍ VÝCVIK - malé skupinky

 

 

Nebaví Vás neustálé dlouhé čekání ve skupině na to, až na Vás přijde řada? Nebo nechcete investovat do zcela individuálních lekcí? Chcete odborný a individuální přístup za výhodných podmínek? Tak přesně pro Vás je tu tento typ výcviku!

 

ObrazekTento druh výcviku doposud využilo nejvíce klientů a je ze všech typů tím nejvyhledávanějším. Na lekci jsou přítomni 3 psi, kterým se 1 instruktor věnuje po dobu 60 minut. Počet psů na lekci je stanoven tak, aby se mohl zajistit kvalitní individuální přístup a zároveň si pes mohl zvykat na přítomnost dalších lidí a psů pro budoucí bezstarostný život či plnohodnotné výkony v prostředí s rušivými podněty. 

Na lekci probíhají dva bloky ve skupině a dvě individuální kola, kdy se instruktor věnuje pouze jednomu klientovi.

 

Takto stanovené podmínky lekce jsou zavedeny hlavně proto, že na většině kynologickýchdsc_0241.jpg cvičišť má instruktor na lekci velké množství psů a nelze zajistit odborný a individuální přístup při výcviku. Majitelé často na lekcích dlouze čekají, až na ně přijde řada či po celou dobu lekce cvičí skupinově a pejska tímto stylem výcviku jedině otráví. 

Tento typ výcviku je vhodný pro všechny psy bez ohledu na plemeno.

Předmět činnosti na lekci je vždy na dohodě s majiteli dle toho, co od pejska očekávají a co nikoli. Lekce jsou vhodné jak pro majitele pejsků, kteří chtějí ze svého psího společníka bezproblémového a ovladatelného miláčka rodiny, tak i pro majitele psů, kteří se chtějí účastnit se svým psem zkoušek a závodů dle zkušebních řádů.

 

 

Co s sebou na lekci:

očkovací průkaz (pouze na první lekci)

pamlsky, hračky

krátké vodítko

obojek

chuť se učit

 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář