Jdi na obsah Jdi na menu
 

dsc_0170.jpg

 

BLOCH

plemeno: kříženec

velikost: střední

ve výcviku od: září 2010

v útulku: od 6.8.2010

věk: cca 2 roky

 

 

O BLOCHOVI:

Bloch je velice přátelský a temperamentní pes, který dokáže člověku vždy zlepšit náladu, je velice kontaktní a vždy připraven na každou činnost, kterou mu psovod dopřeje, velice rychle se učí. Je vyrovnané povahy, k fenám nekonfliktní a zatím ani u psa se neprojevil negativně. Je velice vděčný za každou procházku a pohlazení. Je to velice čitelné a přímé zvíře, které si získá snad každého. Líbilo by se mu jak v bytě tak i na zahradě, vhodný k dětem (je zvyklý být dětmi venčený). Bloch se zdá být velice přizpůsobivý, proto bude spokojený jak s běžným životem s dostatečně dlouhými procházkami tak i v rukou sportovně založeného páníčka. Jeví se vhodný i na různé psí sporty a aktivnější výcvik.

 

VÝCVIK:

S Blochem se věnujeme výcviku základní ovladatelnosti, kterou si velice rychle osvojuje. Cvičíme přivolání, ovladatelnost na vodítku, polohy u nohy a odložení.

 

Pár slov o výcviku ...

První setkání s Blochem bylo divoké, byl tak nadšen, že jde zase ven, že lítal ze strany na stranu a o soustředěnosti se nedalo ani mluvit. Ani chvíli neposeděl, neměl na to zkrátka čas, velice rychle si však zvykl na "práci" a nyní výborně spolupracuje. I přes jeho temperament a radost ze života si velice rychle osvojil chůzi u nohy, která je nyní jen o dopilování. Velice rychle chápe a rád se učí.

dsc_0190.jpg

dsc_0137d--3-.jpg

nácvik přivolání s předsednutím (povel KE MNĚ) 

dsc_0198.jpg

dsc_0201.jpg

nácvik ovladatelnost na vodítku (povel K NOZE) 

dsc_0066-a--47-.jpg

nácvik dlouhodobé odložení v sedě (ZŮSTAŇ)

dsc_0210.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář