Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Afero de Monoro Espero Koro

louisianský leopardí pes

 

Obrazek

 

datum narození: 27.9.2010

výcvik: zákl.ovladatelnost, sport. kynologie

maj.: Musilová Hana

 

Afero je velice šikovný mladý pes, má vybudovaný pěkný zájem o míček a díky míčku je s ním práce radostí - alespoň většinou :-). Stejně tak jako míček je snadno motivovatelný na pamlsky. Vzhledem k tomu, že je to majitelky první pes, se kterým začíná cvičit, je nyní největší práce právě na ní, jelikož se musí naučit práci při výcviku. Věřím, že to zvládne a potom se společně vrhnout na sportovní kynologii včetně zkoušek.

 

Afero do naší psí školy přišel koncem března 2010 jako půlroční mladík. Jeho dosavadní nácvik poslušnosti byl plný chyb, jako u většiny začátečníku, a to ať už šlo o přivolání s následným přiřazením či o polohy při noze atd. U Afera se velice podcenil nácvik odložení, do té doby se tomuto cviku vůbec nevěnovali a vzhledem k tomu, jaký je Afero závislák a temperamentní pes, s odložením stále bojujeme.

 

VIDEO Z VÝCVIKU

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pochvala

(Angelo espero Koro, 11. 9. 2010 9:36)

velice pěkné a motivační cvičení. Moc se mi video líbilo. Držím palce at se ti ve výcviku daří. Aspero

...

(Ludmila Nosálková, 10. 9. 2010 19:01)

Jen je mi divné, když se pan Karel aktivně zapojil do diskuse a sleduje ji, proč se nyní nezapojí, když se tu objevují nejasnosti ohledně jeho osoby?? Pane Karle!!

...

(Sadílková, 10. 9. 2010 15:28)

Myslím, že jsme si to všechno již vyřešili po e-mailu, kde jste mne sice žádala o smazání diskuze, ale nevidím k tomu důvod, pokud jste sem psala komentáře, asi za tím účelem aby tu byli, jako všichni ostatní. Stejná IP je samozřejmě také hloupost. Pokud je pro Vás debata o ničem, nemusíte do ní nikterak zasahovat. A pozdravujte pana Karla, který chodí na net k příbuzným společně s Vámi.
Přeji hodně úspěchů se psy a brzy se uvidíme.

IP adresa...

(Marie Nováková, 10. 9. 2010 15:16)

Každý tady ví,, že už více jak 14 dní nemám doma internet a tak chodím na net k příbuzným, známým a kaváren,všichni jsme tady připojení na jeden jedinný vysílač a tak se již mockrát řešila otázka stejných IP adres.
Myslím, že je tahloe debata uplně zbytečná a o ničem

pro Karla a Marii

(Sadílková Iveta, 10. 9. 2010 14:46)

Milá "Marie",
pokud chcete chovat psy, měla byste si zvyknout, že ne každý bude s Vaším stylem chovu (ať už je sebelepší či sebehorší) souhlasit a žijeme v zemi, kde můžeme vyjádřit svůj názor. Pokud si myslíte, že DKK 2/2 a DKK 3/3 je vhodné pro množení ať už jen třeba postelových psů, já jsem názoru jiného. A věřím, že kdyby byl Váš pes bez DKK, tak to někde na webu jistě máte zveřejněné ať už jako ofiko rtg nebo neofiko. Tak by to totiž udělal každý chovatel, kterému by psovid neprávem přisoudili DKK 3/3. A sami všichni jistě vědí o tom, že např u bratra Abraksase Arakaina se objevila DKK vysoká, tudíž, dispozice k tomu tam opravdu jsou. To je ale na Vás co a jak budete množit, jen s tím mohu nesouhlasit.

Minulý komentář jsem psala jen v náznacích a doufala, že Vám to dojde a necháte těchto hloupých příspěvků, bohužel ne. Je mi tedy velice líto, že pana Karla neznáte, jen je opravdu divné, že všechny příspěvky od Karla i od Vás přišli ze stejné IP. Nyní asi již nikdo nebude pochybovat o tom, kdo pan "Karel" je. Měla jsem pocit, že když sama máte stránky udělané přes estranky.cz budete srozuměna se všemi funkcemi, včetně rozpoznání IP návštěvníků.
A dále také předpokládám, že nám dáte vědět, kdy se na akci ukážete, abychom s Vaší návštěvou počítali, tak, jak se sluší. Prozatím jste účast na akci odmítla.
Musím s Vámi souhlasit v tom, že Hanka je opravdu velmi výborný majitel Afera.

Afero de Monoro

(Marie Nováková, 10. 9. 2010 14:33)

Náhodou mě Monča od Sísy upozornila na toto video a musím uznat, že fakt super. Hanče jsem hned volala,abych jí pogratulovala.
Původně jsem nechtěla reagovat,ale fakt mi to nedá. Nevím, kdo je Karel a fakt pochybuju, že by to byl Karel Klaiber od nás,páčto ten snad ani neumí s pc funkčnit. Je mi jedno, kdo to je.
Iveto: my se neznáme,ikdyž se poznáme, neboť jste mě pozvala na jukandu na výcvikáč, čehož nakonec ráda využiju,protože chi vidět všechny naše míma v akci a chci je poňuchat. Ovšem Vaše mírné narážky na výběr rodičů mě trochu nakrkli. Všichni kdo sem napsali, tak moc dobře vědí, jak to je s DKK rodičů a stejně tak,jak to bylo všechno okolo. Hanči si moc vážím jako člověka a jako jednoho z nejlepších majitelů,jaké bych si mohla přát.
Byla bych moc ráda, protože se mě to bezprostředně týká,aby jste mě z této debaty fakt vynechala,neb nemáte o ničem co se dělo ani páru (nemyslím to tak hrozně jak to asi vyzní,jen nevím, jak to napsat líp). Navíc pokud vím, tak nikdo Hanče kudlu pod krkem nedržel,aby si štěně ode mě vzala. Toť je ode mě vše a snad se to tím už ukončí tahle debata. Zkrátka Afík je šikulka,jeho panička také a kéž by takových bylo víc. :))

Afero

(Ilona a leopardi, 9. 9. 2010 19:33)

No právě Mončo, ten Karel mě taky napadl, ale když si vezmeš jak mluví a jak tady píše-tak to nemůže být ten stejnej Karel. Takže zááhada. Doufám, že nás ten Karel nesleduje přes Ruskou družici včechny:-):-):-)

Výborný úspěch

(Monika a leopard Sísa, 9. 9. 2010 19:28)

Ahoj holky, teda koukám Karel pokud je to ten, co si myslím, tak je velmi tichý. Teda Karle čumím, že umíš s PC (lol) :) Každopádně si nevybavuju, kdy jsi byl s námi cvičit v termínu, kdy tam byla Hanička s malým Aferem. Každopádně moc gratuluji už k tomuto výkonu, protože jste Haničko s Afíkem co se týká výcviku leopardů na špici! Ať vám to vydrží, kéž by takový drive měli všichni pejsci !
Monika a Sísa - www.leopardipes.eu

pro pana Karla

(Sadílková Iveta, 9. 9. 2010 19:11)

Dobrý den "Karle", jistě všichni víme odkud vítr vane.
Píšete příspěvky trošku zbytečné. Na stránkách je psáno o mladém nadějném psíkovi a informace o jeho průběhu výcviku. Jste neustále "zatížen" na nespravedlnost naší prezentace. To je mi velice líto.
Jsme velice rádi, že se s tak skvělými psy konečně začíná něco dělat, ať už cokoli a KDEKOLI.
My samozřejmě přejeme celému vrhu také mnoho úspěchů a zdraví, ačkoli, možná jim jejich nadějné sportovní úspěchy překazí ne zcela vhodný výběr rodičů a to v ohledu na jejich zdraví. DKK 3/3 zdar, nazdar!

Afero

(Ilona a leopardi, 9. 9. 2010 19:09)

Mno tak to je mazec:-)Přece by si Hanka pamatovala, že při výcvikukolem pobíhal nějaký Karel:-) A píše, jakoby ji i psa znal osobně:-) To se mě fáákt nezdá:-) A že se ostatní podařili?? To jako ví jak?? To nás sleduje všechny? divné!!! Ano genetická výbava-jsou tam dobré předpoklady, ale za to, jakcvičí na videu je to zásluha školy vaspes. A jelikož od této školy jezdím na akce a na poslední jsem tak byla s Hankou a Aferem můžu s klidným svědomím říct, že udělal pokrok jak prase a to díky paničce Hance a výcvikářce Ivet!!!

Afero...

(Karel, 9. 9. 2010 14:11)

Paní Musilová,ano známe se, ikdyž zřejmě si mě nevybavujete,ale to nevadí. Nenapsal jsem absolutně nic ve špatném, jen mi přišlo nefér,možná jen můj dojem, že zásluhu na tom jaký Afero je by měla jen škola "Váš pes". Vzhledem k tomu, že celý vrh znám,myslím, že už to jakého psa jste si vybrala má na tom, jaký je zásluhu. Takže bych asi od počátku dal zásluhu genetické výbavě od rodičů,chovatelce za socializaci a pomoc s výběrem a Vám, za péči s kterou o psíka pečujete a snahu se vše naučit. Samozřejmě i škole Váš pes,že Vás vede správným směrem. PS: jak jsem koukal, tak většinu psů z tohoto vrhu se pracovně a povahově opravdu zdařily. Všem přeji,ať Vám psíci dobře pracují a ať se těší samému zdraví :)

Hana Musilová

(Afero, 7. 9. 2010 13:51)

Ilonko, moc děkuju. Každá pochvala mě potěší, protože ten, kdo výcvik kazí jsem já. Však Ty máš fůůůůůru uspěchů se svými pejsky.
Pane Karle, Vám také děkuju za slova chvály na Afera, ale musím malinko oponovat. Děvčata tam nenapsala, že měl špatný základ, ale že vzhledem k tomu, že jsem začátečník byl jeho výcvik plný chyb. A s tím souhlasím, nejsem ve výcviku dost důsledná a tak to bylo se mnou od začátku. Afero je šikulka a panička malinko lajdák :-)
Škoda, že si Vás nedovedu vybavit, píšete, že jsme se viděli. Všem přeji hezký den

Super

(Ilona a leopardi, 7. 9. 2010 12:58)

Nádhera!! Jsem ráda, že už více lidí cvičí se svými leopardy. Mám bratra Afera, tak vím, jací to jsou závisláci a zároveň jsou velice Akční. U nás je to odložení úplně v háji:-( JInak přeji Haničce i Aferovi zvládnutí zkoušek a škole vaspes hodně spokojených klientů.
A zajímalo by mě, jaký pan Karel to tady píše.

afero...

(Karel, 7. 9. 2010 12:21)

Dobrý den, Afera znám velmi dobře od jeho narození a nesouhlasím, že měl špatný základ. Viděl jsem ho několikrát cvičit, když byla jeho paničku ukázat Afera chovatelce a musím uznat, že již v té době měl velmi slibný základ.