Jdi na obsah Jdi na menu
 

Obrazek

 ÚVOD   VÝCVIK   FOTOGALERIE   VIDEO  ÚSPĚCHY

 

 

Alexo se narodil 23.10.2008 v chovatelské stanici Anrebri. M: Gwen Anrebri, O: Baki v. Salztablick. Věnujeme se sportovní kynologii o niž projevuje velký zájem, je vášnivý aportér a naprosto nadšený obranář. Více informacích o psovi naleznete v jednotlivých sekcí. Majitel: Sadílková Iveta

 

Pachové práce: Alexo má velký zájem o stopování, stopuje tak vehementně, že zalehávání předmětů je pro něj velká ztráta času a nejradši by takovou činnost zcela vynechal. Alexo je na stopě velmi aktivní a nyní pracujeme na jeho celkovém zklidnění a přesnosti při vypracování stopy.

Poslušnost: Alexo je vášnivý míčkař, jeho vášeň je občas i překážkou, jelikož se není schopný soustředit na nic jiného, než na vidinu toho, že bude moc tu nejkrásnější kulatou věc vlastnit. Tudíž přesnost provádění cviků je s ním někdy velmi složitá a výcvik je sám o sobě občas o život :) Psovi nedělá problém ani rušné prostředí, je schopen se velmi dobře soustředit.

Obrana: Alexo je velmi výrazný obranář, kousání ho neskutečně baví, věci kolem - jako vyštěkání, ovladatelnost psa na place, obíhání maket - jsou nehoráznou drzostí ze strany psovoda, tedy alespoň tak to Alexo vidí. Budeme mu muset dopřát více času, aby se na obraně zklidnil a jeho naprosté zatmění s mottem: Dej mi rukáv - jsme odstranili. Alexo se na obranách chová velmi sebevědomě a nikdy nejeví sebemenší známky nejistoty či bázlivosti.

 

Obrazek